Nasze masaże

W naszej ofercie proponujemy Państwu:

 • Tajski masaż dla intensywnie pracujących

  Tajski Masaż dla intensywnie pracujących (głowy, ramion i pleców)

  Tajski masaż głowy, ramion i pleców gwarantuje uwolnienie od stresów życia codziennego, przynosi ulgę dla obolałych spiętych mięśni szyi oraz barków. Pobudza naturalne zdolności ciała do samoregeneracji. Masaż ten pomaga wyeliminować napięcie mięśni wywołane stresem wspomaga również w leczeniu bólu głowy.  Polecane szczególnie dla osób pracujących w pozycji siedzącej np. w biurze lub za kierownicą.

 • Tajski masaż klasyczny

  Traditional Thai Massage


  Tradycyjny tajski masaż to holistyczna terapia obejmująca zarówno ciało fizyczne, energetyczne, psychiczne i emocjonalne. Ten wyjątkowy, antyczny styl oparty jest na idei pięciu ciał występujący w filozofii jogi. Opiera się na głównym przesłaniu - miłości i współczuciu. To synteza nacisku, refleksologii, rozciągania, tamowania krwi oraz pracy z liniami energetycznymi i oddechem. Masowane jest całe ciało w kilku pozycjach - na plecach, na brzuchu, na boku i siedząc. Do masażu używane są dłonie, kciuki, stopy, łokcie, przedramiona i kolana. Zapraszamy do Thai Masaż & Spa Gorzów Wlkp.

 • Tajski masaż olejkami

  Thai Oil Massage


  Masaż z wykorzystaniem naturalnych olejków ziołowo - aromatycznych o różnorodnym działaniu. Istnieje możliwość indywidualnego doboru olejków np. antycellulitowy. Ciało poddane jest relaksacyjnemu wcieraniu i nacieraniu wzdłuż linii energetycznych, bez naciągania.

 • Tajski masaż ziołowymi stemplami

  Masaż stemplami ziołowymi ma swe źródła w Tajlandii. Zgodnie z tajską tradycją mieszanka leczniczych ziół jest zawijana w bawełniany materiał, następnie podgrzewana i aplikowana na ciało poprzez masaż. Terapia stemplami jest używana w Tajlandii już od ponad 400 lat.

 • Tajski masaż głowy, ramion i pleców

  Ten rodzaj masażu łagodzi napięcie karku i ramion.
  Jego działanie na linii energetycznej wzdłuż górnej części ramion powoduje złagodzenie bólu głowy i pobudzenie krążenia krwi również w celu wzmocnienia cebulek włosów, zapobiegając łysieniu.

 • Orientalny masaż stóp i nóg

  Reflexotheraphy


  Tradycyjny tajski masaż stóp oparty na zasadach refleksologii czyli techniki głęboko stymulującej całe ciało. Powoduje, że za pomocą połączeń kanałów energetycznych stóp z organami znajdującymi się w naszym ciele, oddziałuje na nie przywracając przepływ energii. Dlatego też taki masaż stóp przyczynia się do lepszego funkcjonowania i wzmocnienia stóp.

Facebook


YouTube


Lokalizacja


CMS by Quick.Cms
Facebook